Generali ubezpieczenie samochodu

Generali ubezpieczenie samochodu

Kompleksowa ochrona i wysokie zniżki. Wybierz wariant optymalny dla Ciebie

kup online
Chcę kupić ONLINE!
Wystarczy jedno kliknięcie a przeniesiemy Cię na stronę, na której będzie możliwy zakup ubezpieczenia.

OC

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej to podstawowa ochrona dla Ciebie i osób trzecich w przypadku szkód wyrządzonych w ruchu drogowym.

Nie możesz przewidzieć ani zapanować nad każdym zdarzeniem. Na drodze dzieje się po prostu zbyt wiele, zbyt szybko i tylko część sytuacji zależy od Ciebie i Twoich umiejętności. Ubezpieczenie OC jest obowiązkowe dla każdego właściciela samochodu. Chroni osoby trzecie w przypadku szkód wyrządzonych przez Ciebie w ruchu drogowym.

GŁÓWNE ZALETY

 • atrakcyjny system zniżek dla bezszkodowych i kierowców posiadających prawo jazdy dłużej niż 10 lat
 • assistance oraz ubezpieczenie bagażu w cenie pakietu
 • dodatkowe zniżki w przypadku zakupu innych produktów

ZAKRES UBEZPIECZENIA

Ubezpieczenie OC samochodu jest obowiązkowe. Zabezpiecza Cię przed skutkami finansowymi wynikającymi z ewentualnych szkód, które wyrządzisz osobom trzecim w czasie jazdy samochodem.

OC w Generali chroni Cię nie tylko na terytorium Polski, ale także w krajach Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz w Andorze, Chorwacji, Serbii i Szwajcarii.

Generali chroni Cię przed szkodami do wysokości 5 210 000 EUR w przypadku szkód osobowych oraz do 1 050 000 EUR w przypadku szkód w mieniu.

AC

Ubezpieczenie Autocasco to kompleksowa ochrona przed kradzieżą, wandalizmem i innymi zdarzeniami losowymi.

Samochód to coś więcej, niż tylko środek transportu. Dla niektórych to także hobby, pasja a nawet synonim stylu życia. Niezależnie od tego, jak podchodzisz do swojego samochodu, bezpieczeństwo zawsze jest na pierwszym miejscu.

Ubezpieczenie AC w Generali skonstruowane zostało w formule all risk, co oznacza, że chroni od następstw wszelkich zdarzeń, jakie tylko mogą mieć miejsce. AutoCasco w Generali obejmuje m.in. wypadki, szkody parkingowe, kradzieże, podpalenia czy wandalizm

GŁÓWNE ZALETY

 • atrakcyjne zniżki dla bezszkodowych kierowców
 • ALL RISK – ochrona od następstw wszelkich zdarzeń

Wybierając Ubezpieczenie AC w Generali, zapewniasz ochronę swego pojazdu przed kradzieżą oraz skutkami wszelkich zdarzeń, które mogą spowodować jego uszkodzenie (np. wypadki, kolizje, szkody parkingowe, akty wandalizmu, podpalenia, zatopienia).

AC w Generali to ochrona przed skutkami zdarzeń zaistniałych nie tylko na terytorium Polski, ale w całej Europie.

Sam decydujesz czy chcesz naprawić samochód w zaprzyjaźnionym warsztacie czy w autoryzowanej stacji obsługi (ASO), czy też na podstawie wyceny dokonanej przez eksperta Generali.

AC w Generali pozwala Ci elastycznie kształtować wysokość składki poprzez indywidualny dobór zakresu ochrony Twojego samochodu.

ASSISTANCE

Z Ubezpieczeniem Generali Auto Assistance możesz liczyć na pomoc w razie awarii, wypadku lub kradzieży pojazdu, bez względu na to czy zdarzenie miało miejsce w kraju, czy za granicą. Dzięki wyspecjalizowanej współpracującej z nami sieci holowników dotrzemy wszędzie tam, gdzie będziesz tego potrzebował.

W ramach Assistance Generali możesz otrzymać pomoc polegającą na naprawie pojazdu na miejscu zdarzenia, holowaniu auta nawet do wskazanego przez Ciebie miejsca.

Na czas naprawy Twojego samochodu zapewniamy pojazd zastępczy – nawet do 10 dni.

W przypadku zdarzeń zaistniałych poza granicami kraju, dzięki ubezpieczenie Assistance zapewniamy zakwaterowanie do 5 dni zarówno dla Ciebie jako kierowcy, ale także podróżujących z tobą pasażerów.

GŁÓWNE ZALETY

 • pomoc na drodze, 24h na dobę, 7 dni w tygodniu , w Polsce i za granicą
 • pomoc zarówno w razie wypadku i awarii pojazdu na drodze, jak i kradzieży samochodu
 • wysokie limity holowania
 • pojazd zastępczy nawet do 10 dni

AUTOSZYBY

Uszkodzenia szyb to najczęstsze szkody. Zdarzają się nie tylko w ruchu, ale także, gdy samochód jest zaparkowany. Mogą być spowodowane przez inne osoby lub gradobicia, upadki gałęzi a nawet kamyki na drodze. Ubezpieczenie szyb w Generali zapewnia organizację i pokrycie kosztów naprawy szyb lub wymiany ich na nowe.

GŁÓWNE ZALETY

 • gwarancja wymiany uszkodzonych szyb na szyby renomowanych producentów
 • możliwość naprawy drobnych uszkodzeń w sieci wyspecjalizowanych punktów naprawy
 • całkowita suma ubezpieczenia nawet do 6 000 zł

NNW KIEROWCY

Ochroń się przed następstwem nieszczęśliwych wypadków w ruchu drogowym. Poprzez Ubezpieczenie NNW Kierowcy zabezpieczysz się niezależnie od pojazdu, który prowadzisz.

GŁÓWNE ZALETY

 • suma ubezpieczenia aż do 100 tys. zł
 • wybierając NNW kierowcy zyskujesz dodatkowe 5% zniżki na zakup OC w Generali

NNW POJAZDU

Ubezpieczenie NNW pojazdu chroni przed następstwami nieszczęśliwych wypadków Ciebie i osoby, które przewozisz w swoim samochodzie. Obowiązuje w całej Europie, przez 24h na dobę.

GŁÓWNE ZALETY

 • suma ubezpieczenia aż do 100 tys. zł
 • wybierając NNW pojazdu zyskujesz dodatkowe 5% zniżki na zakup OC w Generali

UBEZPIECZENIE RZECZY OSOBISTYCH

W uznaniu za dotychczasową bezpieczną jazdę Generali nagradza Kierowców ochroną rzeczy osobistych znajdujących się w pojeździe w ramach akcji promocyjnej "Generali docenia bezpieczną jazdę". Składka za ochronę rzeczy osobistych od rabunku jest opłacana przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Opieki Ubezpieczeniowej w związku z premią przyznaną przez Generali. Jedynym warunkiem przyznania premii jest posiadanie przez min. 1 rok ubezpieczenia OC komunikacyjne w Generali i bezszkodowa jazda w tym okresie. Akcja promocyjna trwa do odwołania. Istnieje możliwość wystąpienia z akcji promocyjnej poprzez złożenie stosownego oświadczenia.

GŁÓWNE ZALETY

 • suma ubezpieczenia do 2 000zł
 • ochroną od rabunku objęte są m. in. telefon, laptop, portfel

PROGRAM RABATOWY

Program Rabatowy Generali to wyjątkowe zniżki na produkty i usługi związane z Twoim ubezpieczeniem.

Dodatkowe korzyści dla posiadaczy ubezpieczeń komunikacyjnych (OC lub AC) Generali - zniżki na produkty i usługi związane z samochodem. np.

 • Do 15 gr mniej na każdym litrze paliwa na stacjach własnych Circle K;
 • 20% rabatu na programy myjni samochodowych na stacjach Circle K;
 • 20% rabatu na bagażniki samochodowe na dopasujbagaznik.pl
 • 15% rabatu na foteliki samochodowe Baby Safe
 • 10% rabatu na przeglądy, naprawy mechaniczne, części i usługi w warsztatach rekomendowanych przez Inter Cars;

Sprawdź szczegóły!

ProPlus | masz pytanie?

Masz pytania dotyczące naszej oferty? Napisz czego potrzebujesz. Skontaktujemy się z Tobą i udzielimy wyczerpujących odpowiedzi!